Silver partner
3
Роки досвіду
10
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
792
Останній візит на сайт
вчора
Я - ріелтор, який робить нерухомість доступною.
Моя мета – допомогти вам знайти найкращий варіант, будь то купівля, продаж чи оренда нерухомості. Працюю чесно, оперативно і з максимальним акцентом на інтереси клієнта. Ваш комфорт та задоволення від угоди – головне для мене!

Продаж будинків (2)

  • Ера Нерухомості
    50 000 $
    281 $/м²

    Мазурівка

    178 / 114 / 15 м²
    2 поверхи
    13 сот
    6 кімнат і більше
    2 тиж. тому
    Продається будинок неподалік Львова (с. Бірче), Великий Любінь Продається просторий, двоповерховий, цегляний будинок загальною площею 177,9 м², із яких 113,7 м² — житлова. Територія будинку - 13 соток. У будинку 6 кімнат, санвузол та ванна. Опалення індивідуальне газове (котел) Підігрів підлоги на кухні та у санвузлі З комунікацій підведені світло,газ та вода (каналізація) На території є сарай, літня кухня, криниця, велике подвірʼя з можливістю облаштувати сад або місце для відпочинку. Будинок всередині: • Два поверхи з продуманим плануванням • На першому поверсі — дві кімнати, кухня, санвузол (повністю житлові) • На другому поверсі — чотири кімнати для спалень чи кабінету (комуніка...
    Рієлтор
  • Ера Нерухомості
    13 000 $
    217 $/м²

    Хмельницького, 60

    60 / 37 / 10 м²
    1 поверх
    18 сот
    2 кімнати
    3 тиж. тому
    Продаж житлового будинку з земельною ділянкою у селі Повергів, Стрийський район, Львівська область. Тихе та спокійне місце, яке добре підходить для постійного проживання, дачі або ведення господарства. Будинок традиційного сільського типу. У будинку є кілька житлових кімнат та кухня. Збережена піч, дерев’яні підлоги. Стан житловий, але потребує часткового оновлення під сучасні потреби. Комунікації: • газ • електрика • вода з криниці - встановлений потужний насос Земельна ділянка: • призначення - для будівництва та обслуговування житлового будинку • є кадастровий номер та оформлені документи На території є подвір’я, город, фруктові дерева та господарські будівлі. Ціна - 14 000 доларів...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість